Витвицька Юлія Несторівна

Посада: асистент кафедри теорії і практики журналістики

Телефон (робочий): (032) 239-46-83

Наукові інтереси

Сфера наукових зацікавлень зосереджена на дослідженні бренд-менеджменту сучасних засобів масової інформації на українському медіаринку. Окрім того, зацікавлена у вивченні медіаекономіки. Цікавлюсь менеджментом в ЗМІ, дослідженням інтегрованих маркетингових комунікацій, рекламою. Важливе місце у наукових дослідженнях займає вивчення сегмента молодіжної преси на українському медійному ринку.

 

Ключові слова: бренд-менеджмент, брендинг, інтегровані маркетингові комунікації, молодіжні ЗМІ, молодіжна преса, Social Media Marketing, медіаекономіка

Публікації

Витвицька Ю. Функціонування та реалізація друкованого брендового медіапродукту на українському медіаринку / Юлія Витвицька //  Вісник Львівського університету. Сер.журналістика, – Львів, 2014. – Вип. 39. – С. 43-48

Біографія

Народилася у місті Львові. Навчалася у середній школі м. Львова № 91. Одразу після закінчення школи вступила на факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Після здобуття кваліфікації «бакалавр» вступила до магістратури факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. З 2010 року працювала лаборантом кафедри теорії і практики журналістики факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

2012 рік – додатково працювала асистентом кафедри теорії і практики журналістики (за сумісництвом).

З 2014 року працюю асистентом кафедри теорії і практики журналістики факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Проекти

Участь в польсько-українському семінарі «Міжнародна співпраця в кризових ситуаціях – теорія і практика», в рамках проекту «Партнерство заради демократії» в співпраці з Міністерством закордонних справ та  Генеральним консулом США в Кракові, м. Жешув, листопад 2012 рік

Участь у тренінгу «Євроінтеграція для аудиторії українських медіа. Практичний курс» в рамках проекту за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», м. Київ, листопад 2013 року.

Участь у тренінгу «Ефективні інструменти доступу до інформації та захисту прав журналістів» в рамках Українського медійного проекту (У-медіа), Інтерньюз Нетворк,, м. Київ, 2014 рік.

Нагороди

Нагорода Ректора Львівського національного університету за сумлінну працю та вагомі здобутки у професійній діяльності. (2012 рік )

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!