Новини

Чому медіаграмотність важлива для журналістів-початківців?

24.05.2019 | 16:06

Чому медіаграмотність важлива для журналістів-початківців?
У четвер, 23 травня 2019 р.  на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка в межах Всеукраїнського фестивалю  науки – 2019 року відбулася зустріч студентів з львівським журналістом, мандрівником Андрієм Мочурадом на тему «Медіаграмотність: як на нас (НЕ) впливати».
Андрій як медійник з понад 12-річним стажем обговорив зі студентами базові принципи медіаграмотності й документалістики у засобах масової інформації. До речі, журналіст зараз працює над створенням документального фільму про Антарктиду.
Андрій Мочурад розповів про основні засади медіаграмотності, охарактеризував...

Читати »

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОНОГРАФІЇ ПРО ВОЛОДИМИРА ЗДОРОВЕГУ

23.05.2019 | 12:55

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОНОГРАФІЇ ПРО ВОЛОДИМИРА ЗДОРОВЕГУ
У межах фестивалю “Дні науки-2019” в ЛНУ імені Івана Франка 21 травня на факультеті журналістики відбулася презентація монографії доцента кафедри теорії та практики журналістики Мирослави Рудик “PERPETUUM MOBILE ВОЛОДИМИРА ЗДОРОВЕГИ”. У заході взяли участь студенти, викладачі, колеги, доньки Володимира Йосиповича – Наталія та Мар’яна, Учні Вчителя…
Розпочав презентацію багаторічний декан факультету журналістики, завідувач кафедри теорії і практики журналістики, професор, автор передмови до монографії Михайло Присяжний.  У своєму виступі він зазначив про важливість постаті Володимира Йосиповича для журналістської...

Читати »

«Психологічні чинники впливу інтернет- маркетингу»

22.05.2019 | 16:18

У межах Всеукраїнського фестивалю науки 2019 кафедра теорії і практики журналістики проводить науковий семінар на тему: «Психологічні чинники впливу інтернет- маркетингу».
Запрошені медіа- експерти О. Сирцов та В. Ніжаловський.
Час та місце проведення: 23 травня, о 15:00, ауд.405.
Запрошуємо всіх охочих!

Читати »