Новини

На факультеті журналістики відбудеться зустріч з ведучими телеканалу НТА

10.12.2019 | 17:23

12 грудня 2019 року о 13.30 год в 103 авд. за участі студентів та викладачів факультету відбужеться зустріч  з журналістами телеканалу НТА.
Тема обговорення: “Концепція сучасного телевізійного мовлення, нові підходи та формат на прикладі телеканалу NTA: успішні кейси й медіапрактики”.
Запрошуємо всіх долучитись до заходу.

Читати »

Якою є ціна правди у професії журналіста? (рефлексії довкола однойменного фільму)

09.12.2019 | 14:45

Після нещодавнього перегляду на великому екрані фільму польської режисерки Агнєшки Голланд під назвою «Ціна правди» (2019 р.) вкотре переконався, що драматична історія українського народу в 1932-1933 рр. вельми необхідна для поширення серед широкої світової громадськості. Адже навіть у цивілізованих європейських країнах і США відкриття трагедії Голодомору було тривалим процесом, і до цього долучився зокрема світлої пам’яті професор Джеймс Мейс (1952-2004), журналіст газети «День», який останні роки свого життя прожив у Києві.
Названий фільм номіновано на премію «Оскар», а головні ролі зіграли...

Читати »

Як не травмувати аудиторію шок-контентом та як працювати журналісту з людьми, що пережили травму?

20.11.2019 | 17:31

У п’ятницю, 15 листопада, відбулася зустріч-лекція виконавчої директорки «Українського інституту медіа та комунікації», заслуженої журналістки України Діани Дуцик із студентами- журналістами Франкового університету. Гостя з Києва разом з доцентом кафедри української преси Соломією Онуфрів обговювали тему як не травмувати аудиторію шок-контентом та як журналісту працювати із людьми, що пережили травматичний досвід.
Кілька порад журналістам від Діани Дуцик, як працювати з шок-контентом:

Поважати людську гідність – мати повагу до людського життя і до смерті.
Не створювати сенсації, тобто не оприлюднювати такий контент, щоб шокувати.
Застосовувати...

Читати »

ЗУСТРІЧ МИКОЛИ КНЯЖИЦЬКОГО ЗІ СТУДЕНТАМИ

19.11.2019 | 15:27

 
18 листопада до студентів факультету журналістики Франкового університету на лекцію зі «Вступу до журналістики» завітав Микола Княжицький – журналіст, депутат, голова Комітету з питань культури й духовності, а також член австрійського Міжнародного інституту преси. У минулому – член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, керівник телеканалів і медійних компаній СТБ, УТ-1, Тоніс і Газети 24, тож радо поділився своїм досвідом зі студентами факультету журналістики. Микола Леонідович розповів про важливість журналістської освіти й відмінності можливостей молодих фахівців сьогодні і...

Читати »

Шеф-редактор видання «ВІСНИК+К» зустрівся зі студентами

19.11.2019 | 15:23

На зустріч зі студентами факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка завітав Євген Хотимчук – шеф-редактор Всеукраїнської газети «Вісник+К». Разом із деканом факультету професором Іваном Крупським обговорили співпрацю редакції з викладачами та студентами факультету. Важливо, що студенти отримали пропозицію щодо отримання іменної стипендії шеф-редакотора газети «Вісник+К», Заслуженого журналіста України Євгена Хотимчука. Згідно з положенням стипендіат повинен співпрацювати із ЗМІ та успішно навчатись. Stor_10

Читати »