Новини

На кафедрі нових медій відбувся круглий стіл

22.05.2018 | 12:00

В рамках ХІІ Всеукраїнського фестивалю науки 16 травня 2018 року на факультеті журналістики відбувся круглий стіл, присвячений темі нових медій в правовому полі України. У числі гостей були медіа-юристи, головні редактори й журналісти львівських медіа-ресурсів, та безпосередньо організатори заходу – викладачі кафедри нових медій і студенти. Протягом двох годин присутні вели дискусію щодо правового регулювання інтернет-видань, відповідальності за поширення неправдивої інформації у соцмережах тощо.
Детальніше про захід тут.

Читати »

ОГОЛОШЕННЯ

15.05.2018 | 22:42

21 травня 2018 р.  о 13 год. 30 хв.  в ауд.103 (вул.Чупринки,49)
відбудеться засідання Вченої ради факультету журналістики
 
Порядок денний:

Про стан підготовки бакалав3ських та магістерських робіт
Про затвердження навчального плану бакалавра
Про затвердження тем кандидатських дисертацій
Про затвердження додаткових програм аспірантів
Різне

 
 Доповідають завідувачі кафедр
Доповідає в.о.декана
Вчений секретар

Читати »

РОСІЙСЬКЕ ДУРИСВІТСТВО В ТЕЛЕРАДІОЕФІРІ УКРАЇНИ

15.05.2018 | 11:35

«А в чистом поле система «град», за нами Путин и Сталинград». Так звучить приспів однієї з найновіших пісень, яка заполонила російський ефір. На щастя, не вистачило цинічної зухвалості, щоби це «чудо» імперського мистецтва транслював телеканал «Інтер» 9 травня 2018 р. під час російсько-совєтського концерту «Победа на всех одна». Організатори цієї телевізійної програми – помітної складової інформаційно-психологічної війни Російської Федерації проти України – викликали справедливе обурення мільйонів українських громадян. Адже ведучі промосковського за духом концерту Анастасія Даугуле і Андрій Доманський, спекулюючи...

Читати »

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ!!!

10.05.2018 | 15:11

Нагадуємо, що реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови розпочинається 14 травня і триватиме до 18.00 год. 5 червня. Зареєструватися треба в деканаті факультету журналістики. Відповідальна за реєстрацію Власюк Ірина Михайлівна (ауд.201, деканат, факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, вул. Генерела Чупринки, 49). Чекаємо Вас!!!

Читати »

На факультеті – конференція молодих науковців!

27.04.2018 | 18:43

26-27 квітня 2018 року на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась Друга всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Професійне становлення журналіста: традиції та нові підходи».  Цьогорічні учасники конференції – з українських університетів, а також наукові партнери факультету з Польщі та Росії.
Пленарне засідання відкрили в. о. декана факультету журналістики Андрій Яценко та проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку ЛНУ ім. Івана Франка Мар’ян Лозинський. З вітальним словом до студентів також звернувся завідувач кафедри телебачення...

Читати »