На факультеті відбулася зустріч із представниками Нацгвардії

18.04.2019 | 14:24

17 квітня на факультеті журналістики відбулася зустріч із представниками Національної гвардії: Ничипорук Ларисою Василівною майором,старшим офіцером (психологом) Західного відділення комплектування Національної гвардії України та Ігорем Володимировичем Мулярем, майором, старшим офіцером відділення по роботі з особовим складом Західного територіального управління Національної гвардії.

Студентів ознайомили із особливостями роботи військових за контрактом, розповіли про можливості професійного стажування та працевлаштування, а також перспективи кар’єрного росту.

Гості поділилися власним шляхом до успіху та розповіли зворушливі історії з життя військовослужбовців Нацгвардії.

Студенти переглянули цікаві відеоматеріали, а також зробили спільне фото на згадку.

Юлія Формос

Студентка 3-го курсу