Указом Президента України доцентові кафедри української преси Ігорю Паславському присвоєно звання «Заслужений журналіст України»

05.02.2019 | 14:44

Указом ПрезидентаУкраїни доцентові кафедри української преси Ігорю Паславському  присвоєно звання «Заслужений журналіст України»

Колектив факультету журналістики вітає доцента кафедри української преси Львівського національного університету імені Івана Франка, директора видавництва «ПАІС» Ігоря Івановича Паславського з високою державною нагородою – «Заслужений журналіст України»

Як зазначено в Указі Президента №14/2019 «за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю»

Щиро вітаємо нашого колегу з професійним визнанням та бажаємо творчих, наукових та видавничих досягнень.