УТВЕРДЖУЙМО НАЦІОНАЛЬНО-ДУХОВНУ СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ!

23.01.2018 | 23:08

Виступ під час вручення ордена «За заслуги» ІІ ступеня

на урочистому зібранні з нагоди Дня соборності України (22 січня 2018 р.)

у Львівському національному академічному театрі опери та балету

імені Соломії Крушельницької

Високодостойна львівська громадо! Щиро дякую кожному, хто причетний до високої державної відзнаки моєї скромної праці – Вченій раді факультету журналістики і його голові Михайлові Павловичу Присяжному, Вченій раді нашого славетного національного університету імені Івана Франка і його ректорові Володимирові Петровичу Мельнику, працівникам обласної державної адміністрації і зокрема голові Олегові Михайловичу Синютці, Міністерству освіти і науки України, найвищим очільникам нашої Держави і, безперечно, Дружині Марічці, усій Родині, які створювали і створюють мені сприятливі умови для наукової, педагогічної, публіцистичної праці.

Переконаний, що величчю свята соборності України гордиться кожний із Вас, усі національно свідомі українці. Водночас ми з Вами відчуваємо, що радість із журбою обнялась. Одвічний ворог України – Московія підступно розв’язала цинічну гібридну війну. Найкращі сини і доньки віддають найдорожче, найсвітліше – своє життя за волю, незалежність, територіальну цілісність, соборність України. Наголошую: нам усім ще треба дуже багато, цілеспрямовано працювати, щоби в усіх клітинах державного і суспільного організму утверджувалася українська саме НАЦІОНАЛЬНО-ДУХОВНА СОБОРНІСТЬ – запорука незнищенності української нації, перемоги над ворогом, розвитку матеріального добробуту.

Нехай Господь Бог оберігає кожного з Вас від будь-якого зла, огортає благодаттю Добра і Доброчинства.