«Я в мистецтві»

23.05.2017 | 19:17

У рамках Всеукраїнського фестивалю науки на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка впродовж 15−19 травня 2017 року відбулася низка заходів: презентації наукових видань, круглі столи, наукові дискусії та лекції. Одним із них стала фотовиставка студентських робіт «Я в мистецтві», яку організувало подружжя доцентів Галини й Андрія Яценків.

Чи часто бувало з Вами таке, що Ви впізнавали себе у мистецькому творі? Якщо ні, то, мабуть, ви не слухали курс «Теорія масової культури»! Адже студенти-п’ятикурсники факультету журналістики у рамках цього курсу зуміли не лише «впізнати себе», а й «вжитися в образ»! Стати моделями для Фріди Кало, Леонардо да Вінчі, Івана Марчука, Енді Воргола, Рафаеля, Олега Шупляка… А що з цього вийшло – оцінювати Вам!

Фотовиставка триватиме до 20 червня. З авторськими роботами можна ознайомитись на факультеті журналістики в ауд. 103.