Журналістські ігри!

07.03.2017 | 17:51

УВАГА КОНКУРС

«Креденс» оголошує конкурс для студентів факультету журналістики! Візьми участь у «Журналістських іграх» і здобудь собі додаткові бали на сесії!

Ти можеш проявити себе у 6 номінаціях:

Репортаж;
Інтерв’ю;
Стаття;
Рецензія;
Есе;
Фоторепортаж.
За здобуте перше місце – 10 балів, друге – 7 балів і за трєтє місце можна отримати 5 балів на літній сесії з таких предметів:

І курс (1 дистрикт) – ТМЖТ (інтерв’ю), Медіаекономіка зарубіжних країн (спеціальна відзнака за матеріал міжнародної проблематики), Теорія та історія української літератури (рецензія); Теорія масової комунікації (спеціальна відзнака за матеріал з прив’язкою до медіапроблематики).

ІІ курс (2 дистрикт) – ТМЖТ (стаття), Теорія української літератури (рецензія), Фотожурналістика в системі ЗМК (фоторепортаж).

ІІІ курс (3 дистрикт) – Історія української літератури (рецензія), Історія зарубіжної журналістики (есе).

IV курс (4 дистрикт) – Історія світової літератури (репортаж), Міжнародна журналістика (есе).

Трибути чотирьох дистриктів, надсилайте свої тексти на нашу пошту mediakredens@gmail.com. Дедлайн подачі матеріалів – 20 квітня! Слідкуйте за новинами на наших сторінках Facebook і VK.