Витвицька Юлія Несторівна

Посада: асистент кафедри теорії і практики журналістики

Телефон (робочий): (032) 239-46-83

Електронна пошта: Yuliya.Vytvytska@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Сфера наукових зацікавлень зосереджена на дослідженні бренд-менеджменту сучасних засобів масової інформації на українському медіаринку. Окрім того, зацікавлена у вивченні медіаекономіки. Цікавлюсь менеджментом в ЗМІ, дослідженням інтегрованих маркетингових комунікацій, рекламою. Важливе місце у наукових дослідженнях займає вивчення сегмента молодіжної преси на українському медійному ринку.

 

Ключові слова: бренд-менеджмент, брендинг, інтегровані маркетингові комунікації, молодіжні ЗМІ, молодіжна преса, Social Media Marketing, медіаекономіка

Публікації

Витвицька Ю. Функціонування та реалізація друкованого брендового медіапродукту на українському медіаринку / Юлія Витвицька //  Вісник Львівського університету. Сер.журналістика, – Львів, 2014. – Вип. 39. – С. 43-48

Біографія

Народилася у місті Львові. Навчалася у середній школі м. Львова № 91. Одразу після закінчення школи вступила на факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Після здобуття кваліфікації «бакалавр» вступила до магістратури факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Після присвоєння освітнього ступеня «магістр журанлістики» працювала на кафедрі теорії і практики журналістики факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Проекти

Участь в польсько-українському семінарі «Міжнародна співпраця в кризових ситуаціях – теорія і практика», в рамках проекту «Партнерство заради демократії» в співпраці з Міністерством закордонних справ та  Генеральним консулом США в Кракові, м. Жешув, листопад 2012 рік

Участь у тренінгу «Євроінтеграція для аудиторії українських медіа. Практичний курс» в рамках проекту за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», м. Київ, листопад 2013 року.

Участь у тренінгу «Ефективні інструменти доступу до інформації та захисту прав журналістів» в рамках Українського медійного проекту (У-медіа), Інтерньюз Нетворк,, м. Київ, 2014 рік.

Нагороди

Нагорода Ректора Львівського національного університету за сумлінну працю та вагомі здобутки у професійній діяльності. (2012 рік )

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!