Доцентка кафедри української преси Галина Яценко – переможниця «Коронації слова»
Доцентка кафедри української преси Галина Яценко стала переможницею Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Це один з найвідоміших літературних конкурсів в Україні, який бере початок з 1999 року та має багато номінацій від романів до пісенної лірики.
Диплом у номінації «Пісенна лірика» здобула добірка віршів «Переможне», до якої ввійшли поезії «Жінко, ти вистоїш!», «Чи треба?..», «Сльоза життя», «Плач», «Переможемо», «Місту Марії», присвячена незламності українців у час російсько-української війни.
«Хоча у мене багато перемог у всеукраїнських та літературних конкурсах, але перемога у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» одна з найважливіших, бо вона – про здійснення моєї мрії. Адже пам’ятаю, як в ще в десятому класі дивилася рекламу «Коронації слова» на телебаченні і потай сподівалася, що колись теж візьму участь у цьому конкурсі. До того ж плеяда переможців у 2001 році вражала – Василь Портяк, Володимир Лис, Ірен Роздобудько, Марина Гримич, Мирослав Слабошпицький. Це імена, які стали знаковими для української літератури. У 2023 році подала на конкурс свою добірку віршів. Два роки чекала на оголошення результатів, адже у час війни церемонію нагородження проводили за номінаціями на різних фестивалях. Сьогодні тримаю у руках цей диплом і дуже тішуся, що мою творчість так високо оцінили!», – ділиться враженнями Галина Яценко.
