«Квест першокурсника» у Львівському університеті завершено
З 2 по 5 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся «Квест першокурсника». Вже четвертий рік поспіль Студентський уряд організовує цей захід, аби студенти, які нещодавно вступили, змогли познайомитись із середовищем Університету. Цього року організатори опрацювали близько півтори тисячі заявок від охочих взяти участь у цій пізнавально-розважальній атракції.
Урочисте відкриття заходу відбулося в Актовій залі. Ректор Львівського університету, професор Роман Гладишевський, привітав студентів-першокурсників зі вступом до академічної спільноти та наголосив на важливості таких ініціатив, що сприяють єдності та знайомству між студентами різних спеціальностей.
До організації цієї масштабної події долучилися не лише члени Студентського уряду, але й активні старшокурсники. Вони вигадували завдання, координували й спілкувалися з учасниками.
Голова Студентського уряду, Олег Фіняк презентував першокурсникам особливості діяльності студентського самоврядування. За дві години учасники квесту відкрили для себе низку локацій та історичних місць, а деякі з них, за словами голови Студуряду, залишаються невідомими і досі для студентів старших курсів. Наприклад, студентські простори різних факультетів, Археологічний, Геологічний та інші музеї, Астрономічна обсерваторія, Open Space, аудиторії студентських організацій, зокрема Наукового товариства й Студентської виборчої комісії та інші знакові місця.
Найочікуваніший момент – це зворотний відлік перед початком квесту. Близько тридцяти команд отримали аркуші із загадками, які натякали на певне місце. Координатори допомагали зрозуміти, де встановлено памʼятник рюкзаку або значення вислову: «Варте усіх зірок Мішлен». Біля кожного пункту учасників зустрічав координатор локації, який ставив перед ними нове тематичне завдання. Хто найшвидше пройшов усі локації й повернувся назад в Актову залу, оголошувався переможцем. Також першокурсники могли отримати приз за позначку в Instagram-сториз.
“Квест дуже пізнавальний завдяки можливості відвідати різні куточки Львова і краще ознайомитись з іншими факультетами Університету. Також цінно було познайомитися з такою кількістю нових і цікавих людей. Неймовірну атмосферу створювали студенти, які підтримували нас і розважали”, – поділилась враженнями студентка факультету журналістики, учасниця квесту, Олександра Кірієнкова.
До слова, команди навмисно формували з представників різних факультетів, щоб першокурсники змогли відчути себе частиною великої університетської спільноти та познайомитися з однолітками з інших спеціальностей.
