Медіаграмотність під час війни

30.03.2022 | 15:41

Сьогодні на факультеті журналістики в рамках ДВВС “Критичне мислення і медіа” відбулася зустріч студентів Університету з медіатренеркою Оленою Тараненко.

Викладач курсу к.н.с.к. Наталія Войтович зробила невеликий вступ до зустрічі, окресливши важливість критичного мислення та медіаграмотності для сьогодення. Зокрема, зосередивши увагу на ролі медіа у боротьбі з інформаційною війною та російською пропагандою.

Активну участь у тренінгу взяли участь студенти факультету журналістики.

Олена Тараненко розповіла про 6 ефективних кроків до медіаграмотності. Студенти дискутували чи потрібно дотримуватись усіх журналістських стандартів під час війни.

Проте, найбільшу увагу на тренінгу звернули на основні правила поведінки у соціальних мережах під час війни та про те, які дописи зараз приносять найбільше шкоди.