Онлайн-лекція на тему «Особливості міжкультурної комунікації: Україна-Японія»

26.02.2021 | 16:17

До 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка 23 лютого кафедра зарубіжної преси та інформації факультету журналістики на запрошення доцента Ольги Квасниці провела онлайн-лекцію на тему «Особливості міжкультурної комунікації: Україна-Японія» з мовознавцем, соціолінгвістом, членом Асоціації україністів Японії, молодшим доцентом Ібарацького християнського університету Юлією Дзябко (Японія). Юлія Дзябко розповіла про відмінності японської та української культур, про те, як культурні концепти впливають на стиль комунікації, про важливість розуміння соціальних норм і звичаїв японців, аби могти комунікувати повноцінно, про взаємні стереотипи і й потребу глибшого знайомства передовсім на рівні культури. Між українцями та японцями є чимало спільного: уміння говорити завуальовано, бачити багатозначність кожного слова, заглиблюватися в духовне. Японія підтримує Україну на міжнародній арені. Пізнання й розуміння є основою для міцної дружби і співпраці у різних сферах життя.