Здобувачі взяли участь в обговоренні проєкту освітньої програми

01.07.2022 | 13:41

30 червня відбулося обговорення проєкту ОПП «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти в якому взяли участь здобувачі вищої освіти. Зустріч відбувалася в змішаному форматі, охочі студенти мали змогу долучитися онлайн. Гарант ОП доц. Соломія Онуфрів та студенти-магістри обговорили особливості освітньої програми та обмінялися ідеями щодо її оновлення та вдосконалення. Свої пропозиції висловили здобувачі Петро Козак, Роксоляна Білоус, Віталій Гембусь, Володимир Неживело, Ангеліна Бережненко. Антон Клименко перед вступом на магістратуру факультету журналістики здобув фах політолога, відтак поділився своїми спостереженнями та рефлексіями. У спільному діалозі рекомендації до змін до освітньої програми від здобувачів вищої освіти вийшли комплексні та ґрунтовні.

Ангеліна Бережненко, магістрантка