Зустріч з випускниками бакалаврату

07.05.2026 | 17:16

7 травня відбулася онлайн-зустріч декана, заступників декана, завідувачів кафедр факультету, гарантів ОПП «Журналістика» та «Міжнародна журналістика» з випускниками бакалаврату щодо вступу на магістерський рівень підготовки.

Декан факультету Мар’ян Лозинський привітав усіх, хто долучився до зустрічі онлайн і запросив вступати на факультет на освітні програми, які успішно апробовані і постійно оновлюються відповідно до викликів часу.

«Під час навчання в магістратурі ви здобуватимете не лише нові знання, створюватимете унікальні медійні проєкти, а й зробите перший крок у світі наукових досліджень соціальних комунікацій», – зазначив декан.

Заступник декана факультету журналістики Андрій Яценко ознайомив присутніх на зустрічі з етапами вступу та нагадав про дедлайн подачі заявок на вступ до магістратури.

Насамкінець завідувачі кафедр презентували особливості та специфіку своїх напрямків досліджень, що стосуються магістерського рівня підготовки.