Новини

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції студентів і молодих учених.

16.04.2021 | 18:32

 

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції студентів і молодих учених
Запрошуємо Вас взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Професійне становлення журналіста: традиції та нові підходи», яка відбудеться 13-14 травня 2021 року на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
Детальніше в інформаційному листі: Львів-конференція-2021

Читати »

Відзнака на конкурсі студентських наукових робіт

16.04.2021 | 18:29

Відзнака на конкурсі студентських наукових робіт

6 квітня на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Журналістика». Львівський національний університет імені Івана Франка представила магістрантка факультету журналістики Наталія Бельзецька з темою наукової роботи «Образ військового капелана у нових медіа» (на прикладі духовенства УГКЦ та ПЦУ). Науковий керівник – доцент кафедри нових медій Юліана Лавриш.
До ІІ туру Конкурсу було подано 84 наукові роботи. Протягом місяця відбувалося рецензування. Після цього, 23...

Читати »

Круглий стіл пам’яті Михайла Осадчого

13.04.2021 | 11:16

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА ОСАДЧОГО
15 квітня відбувся круглий стіл, присвячений вшануванню пам’яті письменника, журналіста, доктора наук, доцента факультету журналістики і борця за незалежність України — Михайла Григоровича Осадчого. Захід, що у зв’язку із карантинними обмеженнями пройшов в онлайн-режимі, об’єднав понад сто учасників, серед яких професори, доценти, викладачі та студенти факультету журналістики. 
Учасників круглого столу привітав кандидат історичних наук, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Михайлович Качмар. Подякувавши організаторам заходу факультету журналістики, а зокрема, кафедрі теорії і практики журналістики...

Читати »

Письменниця зі Львова стала переможницею міжнародного поетичного конкурсу

25.03.2021 | 16:50

Вітаємо доцентку кафедри української преси Галину Яценко з черговою творчою перемогою
 
 
Поезія Галини Яценко увійде до збірки “Антракт: Дзен поезії – 2021”.
Про це повідомляють на сайті конкурсу “Антракт”, передає “Еспресо.Захід“.
Доцентка факультету журналістики Франкового університету та письменниця Галина Яценко стала однією з переможців поетичного конкурсу “Ан-Т-Р-Акт”.
Галина Яценко для “Еспресо.Захід” розповідає, що це щорічний міжнародний поетичний конкурс у рамках поетичного фестивалю “Ан-Т-Р-Акт” у Херсоні. Цьогорічний конкурс проходить під назвою “Дзен поезії”.
“Ці поетичні фестивалі, які мають на меті розвиток нестандартності, образності, професіоналізму в поетичній творчості, пошук...

Читати »