Новини

Благодійний вечір Ігоря Павлюка (анонс)

25.05.2022 | 12:45

Запрошуємо всіх охочих на благодійний вечір професора факультету журналістики, поета Ігоря Павлюка.
КОЛИ: 3 червня 2022р. о 17.00
ДЕ: Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької
Вхід безплатний – вихід платний (внесок у фонд української армії)

Читати »

“Масові комунікації й колапс цивілізації”: семінар у рамках Днів Науки в Університеті

25.05.2022 | 11:37

23 травня у рамках Днів Науки у Львівському національному університеті імені Івана Франка, силами кафедри теорії і практики журналістики, зокрема викладачів доцента Юрія Васьківського та асистента Наталії Гадьо й студентів 1-го курсу магістратури, відбувся семінар на тему “Масові комунікації й колапс цивілізації”.
У рамках семінару Козак Петро висвітлив питання факторів і чинників загрози масовій комунікації. Студентки-магістранти Шекеряк Яна і Джулай Єлизавета виступили із доповідями на тему кризи комунікацій і колапсу цивілізації. Стусяк Оксана розповіла про технології застосування інформаційної зброї, а Анастасія...

Читати »

Вітаємо і гордимося!!! Галина Яценко – лауреатка V Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея.

24.05.2022 | 15:39

Галина Володимирівна Яценко – кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри української преси факультету журналістики стала лауреаткою (ІІ місце) V Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея.
Нагородження переможців конкурсу відбулося 20 травня в Ужгороді у рамках відзначення сторічного ювілею Івана Чендея, відомого українського  прозаїка, автора сценарію «Тіні забутих предків», лауреата Шевченківської премії. Цьогоріч на поштову скриньку журі конкурсу, як проінформував представник Благодійного фонду імені Івана Чендея Іван Терещак, надійшло 145 текстів з усіх регіонів України, а також з Італії, Німеччини...

Читати »

“Гендер і журналістика. (Не) на часі”: лекція про гендерну рівність в рамках Фестивалю Науки в Університеті

20.05.2022 | 13:57

На факультеті журналістики відбулась зустріч із громадською активісткою, фахівчинею з питань гендерної рівності та проєктного менеджменту Богданою Стельмах на тему “Гендер і журналістика. (Не) на часі”, організована з допомогою викладачки кафедри теорії і практики журналістики Наталії Войтович.

Окрім цікавої та корисної інформації про гендерну журналістику та всі її ключові аспекти, студенти на прикладах розібрали, як українські журналісти порушують правила висвітлення цієї інформації, як уникнути таких помилок у власних текстах та взяли участь у цікавих дискусіях.

Читати »

Співчуваємо і сумуємо!

20.05.2022 | 09:16

Львівщина втратила ще одного захисника – Богдана Голуба. Висловлюємо щирі співчуття нашій студентці Марії Голуб з приводу втрати батька.

Читати »