ПЕРША ОНЛАЙН-СЕСІЯ В СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ

23.11.2020 | 12:09

Приємно, що всі студенти 1-го курсу  (заочного навчання) відповідально ставляться  до відвідування лекцій і практичних занять на платформі  ZOOM.
Добре оснащені технічно, мають бажання вчитися  в незвичних умовах.
На першій лекції з дисципліни “Українська мова в ЗМІ”   обговорені зміст і структура дисципліни,  форми контролю успішності,  методи та можливості е-навчання.
Базові знання з української мови – відмінні, отже є можливість зосередитися глибше на культурі усного і писемного мовлення в ЗМІ; креативній  і репрезентативній функції мови в медійних текстах.
Онлайн-заняття продовжуються.

Читати »

Об’єднуй, надихай, створюй! Студенти-журналісти взяли участь у міжнародній конференції

06.11.2020 | 15:09

Об’єднуй, надихай, створюй!
Студенти-журналісти взяли участь у міжнародній конференції
Студенти факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у Міжнародній онлайн-конференції «Horasis Extraordinary Meeting 2020», головне гасло якої «Unite. Inspire. Create» («Об’єднуй, надихай, створюй!»).
Упродовж дня близько 900 спікерів з усього світу обговорювали найважливіші проблеми політики, економіки, бізнесу, громадянського суспільства, гендерної рівності, змін клімату і, звичайно, не оминули питання коронавірусу. За день конференції відбулось 150 онлайн-дискусій. Серед доповідачів були президенти, прем’єр-міністри, дипломати, політики з різних куточків світу...

Читати »

Розклад захисту кваліфікаційних робіт для магістрів

05.11.2020 | 16:18