Персонал

Деканат

Секретаріат деканату

методист 1 категоріїАЛЬОХІНА Наталія Георгіївнаметодист 1 категорії
методист 1 категоріїВIЙТОВИЧ Тетяна Якимiвнаметодист 1 категорії
старший диспетчерКОВАЧ Ганна Іванівнастарший диспетчер
секретарВЛАСЮК Iрина Михайлiвнасекретар

Кафедра зарубiжної преси та iнформацiї

професор, завідувач (сумісник)ЖИТАРЮК Мар'ян Георгійовичпрофесор, завідувач (сумісник)
професор, завідувач (сумісник)ЖИТАРЮК Мар'ян Георгійовичпрофесор, завідувач (сумісник)
професорЛОСЬ Йосип Дмитровичпрофесор
доцентКВАСНИЦЯ Ольга Юріївнадоцент
доцентЛИЛЬО Тарас Ярославовичдоцент
доцентМЕЛЬНИК Юрій Ігоровичдоцент
доцентХОМЕНКО Тетяна Миколаївндоцент
асистентБАЛДА Тарас Романовичасистент
асистентДАВИДЧАК Христина Миронівнаасистент
асистентМЕЛЬНИК Андрій Петровичасистент
асистент (сумісник)ПОЛЯНСЬКИЙ Ігор Степановичасистент (сумісник)
асистентРАШКЕВИЧ Микола Миколайовичасистент
старший лаборантФІАЛКОВИЧ Ярослава Пилипівнастарший лаборант

Кафедра мови засобiв масової iнформації

завідувачЯЦИМIРСЬКА Марiя Григорiвназавідувач
доцентДАЦИШИН Христина Петрівнадоцент
доцентКАПЕЛЮШНИЙ Анатолій Олексійовичдоцент
доцентКОНЮХОВА Любов Іванівнадоцент
доцент (сумісник)ЯЦЕНКО Андрій Миколайовичдоцент (сумісник)
асистентБІЛЬОВСЬКА Наталія Богданівнаасистент
асистентЛИТОВЧЕНКО Наталія Михайлівнаасистент
асистентМАРКЕВИЧ Богдан Михайловичасистент
асистентРІПЕЙ Марія Володимирівнаасистент

Кафедра нових медiй

завідувач, доцент (сумісник)ГАБОР Наталiя Богданiвназавідувач, доцент (сумісник)
доцентАЛЕКСАНДРОВ Павло Миколайовичдоцент
доцентЗАЛIЗНЯК Юрiй Богдановичдоцент
доцентЛАВРИШ Юліана Степанівнадоцент
доцентЛАРИШ Ю. С.доцент
доцентМАРУШКІНА Ірина Ігорівнадоцент
доцентПАВЛЮК Людмила Степанівнадоцент
асистентБУРИЧ Леся Адамівнаасистент
асистентЛУЦЬ Юлія Михайлівнаасистент
асистентПОГРАНИЧНА Зоряна Валеріївнаасистент
асистентПОЛЯНСЬКИЙ Ігор Степановичасистент
старший лаборант, асистент (сумісник)ЧУБЕНКО Катерина Василівнастарший лаборант, асистент (сумісник)

Кафедра радiомовлення i телебачення

завідувачЛИЗАНЧУК Василь Васильовичзавідувач
професорСЕРБЕНСЬКА Олександра Антонівнапрофесор
доцентБІЛОУС Оксана Михайлівнадоцент
доцентГАРДА Орест Павловичдоцент
асистентБОРИС Леся Романівнаасистент
асистентДВОРЯНИН Парасковія Ярославівнаасистент
асистентКАЛИНІВ Андрій Любомировичасистент
асистентМИХАЙЛИЧЕНКО Наталія Євгенівнаасистент
асистентПОДЕДВОРНИЙ Тарас Володимировичасистент
асистент (сумісник)ТАБIНСЬКИЙ Ярослав Iгоровичасистент (сумісник)
старший лаборантШИЙКА Марія Василівнастарший лаборант

Кафедра теорії і практики журналістики

завідувачПРИСЯЖНИЙ Михайло Павловичзавідувач
професор (сумісник)КРУПСЬКИЙ Іван Васильовичпрофесор (сумісник)
доцентВАСЬКІВСЬКИЙ Юрій Петровичдоцент
доцентДМИТРОВСЬКИЙ Зенон Євгеновичдоцент
доцентЛОЗИНСЬКИЙ Мар’ян Володимировичдоцент
доцентЛУБКОВИЧ Ігор Маркіяновичдоцент
доцентРУДИК Мирослава Степанівнадоцент
доцентСКЛЕНАР Ігор Михайловичдоцент
доцентТИХОЛОЗ Богдан Сергійовичдоцент
доцентШАЙДА Наталія Костянтинівнадоцент
асистентВОЙТОВИЧ Наталія Олегівнаасистент
асистентГАДЬО Наталія Романівнаасистент
асистентГУДЗ Богдан Даниловичасистент
асистентМІЩЕНКО Максим Володимировичасистент
асистентНІРОНОВИЧ Ірина Іванівнаасистент
асистентТУРКЕВИЧ Катерина Прокопівнаасистент
асистентЯЦИКОВИЧ Юлія Олегівнаасистент
старший лаборантБЕРДАК Христина Михайлівнастарший лаборант

Кафедра української преси

завідувачКОСТЬ Степан Андрійовичзавідувач
професорПАВЛЮК Ігор Зиновійовичпрофесор
доцентВЕЛИЧКО Зоряна Андріївнадоцент
доцентОНУФРІВ Соломія Тарасівнадоцент
доцентПАСЛАВСЬКИЙ Ігор Івановичдоцент
доцентРОМАНЧУК Олег Костянтиновичдоцент
доцентСЛОТЮК Тетяна Василівнадоцент
доцентТИХОЛОЗ Наталія Богданівнадоцент
доцентТРОФИМУК Мирослав Степановичдоцент
доцентЯЦЕНКО Галина Володимирівнадоцент
асистентПРИСЯЖНА-ГАПЧЕНКО Юлія Михайлівнаасистент
старший лаборантПАЦЮРКО Оксана Миколаївнастарший лаборант

Лабораторія журналiстської майстерностi

завідувачПАВЛИЩЕ Iрина Михайлiвназавідувач
старший лаборантКОЛЕСНIКОВА Галина Iванiвнастарший лаборант
лаборантДАК Павло Юрійовичлаборант

Лабораторія навчальної телерадiостудiї