Студентське життя

Студентське життя – особливий період для кожної молодої людини, яка вирішила здобути професійну освіту. Для одних – це довгоочікувані зміни, для інших – страх перед новим і незвіданим, та для кожного першокурсника дуже важливо мати друга-провідника, який би допоміг зорієнтуватися в метушливій і шаленій атмосфері студентського життя. Допомогти першокурсникам адаптуватися до нового середовища та якнайшвидше влитися в студентську сім’ю Львівського університету імені Івана Франка вирішили активісти студентського самоврядування факультету.

Студентський уряд

http://students.lnu.edu.ua/government/

Період студентства не випадково називають найкращим у житті. Він не обмежується парами, однокурсниками і гуртожитком. Це щось набагато більше. Цілий світ, який допомагає виплекати Особистість. Завдяки рокам, проведеними в Університеті, кожен має нагоду стати тим, ким він завжди мріяв, займатися тим, до чого найбільше лежить душа, навіть, якщо йдеться не про заняття на обраному факультеті.

Студентський профком

Первинна профспілкова організація студентів – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

Інформація про гуртожиток

Студенти факультету журналістики проживають у гуртожитку №2,6 (вул. Пасічна 62-В).

Санаторій-профілакторій

Санаторій-профілакторій (далі – СП) Львівського національного університету імені Івана Франка – це лікувально-профілактичний заклад санаторного типу, який проводить лікувально-оздоровчу роботу серед студентів без відриву від навчання, є важливою ланкою в оздоровленні студентів у загальній системі охорони здоров’я.

Санаторій-профілакторій розрахований на 50 стаціонарних місць; виконує 12 заїздів на рік по 21 день кожний; за рік оздоровлює 600-650 осіб. Розташований у студентському містечку, має сучасні соціально-побутові умови проживання.

Як отримати путівку у санаторій-профілакторій?

     Путівки видає профком студентів.
Довідку на одержання путівки отримують в студентській поліклініці.

Путівка видається на 21 день, включаючи вихідні дні.

Путівка видається при наявності:

  •  Медичної довідки;
  •  Квитанції про оплату (143 грн 00 коп);
  •  Заяви встановленого зразка (написаної і наданої студентом особисто); Паспорта (наданого студентом особисто).

Оздоровлення

СОТ Карпати

Спортивно-оздоровчий табір “Карпати” розміщений в горах поблизу села Чинадієво на межі Мукачівського та Свалявського районів Закарпатської області.

Відпочиваючі поселяються в одноповерхові цегляні корпуси – двомісні, тримісні та чотиримісні кімнати з побутовими умовами на поверсі та у чотиримісні дерев’яні будиночки з побутовими умовами загального користування. Для бажаючих активного відпочинку є майданчики для гри у футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс; також проводяться виїзди у зону відпочинку «Бумеранг» на березі озера у с. Дийда. За бажанням відпочиваючих організовуються походи, а також виїзні екскурсії до міст Берегово, Солотвино, Мукачево, Ужгорода.

Тривалість відпочинку 12 днів з триразовим харчуванням.

ОСТ Лісотехнік

Оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” знаходиться на відстані близько одного кілометра на схід від с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області та близько 200 м від берега Чорного моря.

Проживання у таборі в 2, 3, 4-х місних кімнатах з вигодами (туалет, умивальник, душ, холодильник, ТВ) в одно- та двоповерхових будинках. Їдальня на 350 місць. Медпункт з відповідним медичним обладнанням для надання першої допомоги

На території табору знаходяться: тенісні корти, дві волейбольних площадки, баскетбольний майданчик, столи для настільного тенісу, гімнастичні снаряди. Пляж обладнаний стаціонарним пунктом ОСВОД де чергують рятувальники.

Відпочинок у Болгарії

Профком студентів пропонує Тобі відпочинок на куроротах Болгарії:

  • Курорт “Золоті піски”
  • Курорт “Сонячний берег”
  • Місто Обзор

Документи, необхідні для оформлення документів на візу в Болгарію (подаються не пізніше ніж за 14 днів до відїзду):

  1. Закордонний паспорт (Термін дії не менше 6 місяців після повернення на Україну).
  2. Копія 1-й ст. Закордонного паспорта.
  3. 1 кольорова фотографія 3.5 x 4.5 на світлому фоні.
  4. Анкета туриста ( обов’язково заповненні всі пункти).

Студентам до 21-го року віза безкоштовно. Вартість візи 35 євро. Всім членам прфспілкового комітету буде знижка при купівлі путівки в розмірі 700 грн!

Народний ансамбль пісні і танцю “Черемош”

Вже понад 50 років несе свої бурхливі творчі води «Черемош» – народний ансамбль пісні і танцю Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ансамбль є постійним учасником мистецьких заходів, що відбуваються в рідному Університеті, у Львові та інших містах. Щороку в період Різдвяних Свят хор «Черемошу» виступає на фестивалі «Велика Коляда» у Львові, а кожної осені черемошани традиційно вирушають у Рахів на фестиваль «Гуцульська бриндзя».

Сьогодні «Черемошем» керують художній керівник і балетмейстер Василь Піпаш, диригент хору Олена Волчек та керівник оркестру Роман Дольний. У репертуарі колективу  – танці та вокально-хореографічні композиції Бойківщини, Закарпаття, Буковини, Гуцульщини, пісні та оркестрові твори в обробках відомих українських композиторів, а також тематичні програми – Різдвяна, Великодня та Шевченківська.

І поетичний зміст, і музика пісень з репертуару «Черемошу» вибудовані на кращих традиціях народної пісенної творчості, про яку український письменник Павло Грабовський писав: “Що за милозвучність та краса, не кажучи вже про класичну простоту та безпосередність, натхненність! Се — джерело, з якого на здоров’я довго ще будуть пити нащадки”.

Нині «Черемош» – це не лише репетиції чи гастролі, а найперш – спосіб життя учасників. Упродовж деятиліть колектив витворив власні непроминальні традиції, що підтримуються і передаються з покоління в покоління. Передусім – це посвята, випуск, урочисті, хвилюючі свята для будь-якого черемошанця незалежно від віку.