Студентське самоврядування

 • Про нас
 • Команда
 • Новини

Команда Профбюро факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка

Профбюро факультету журналістики — команда креативних та цілеспрямованих студентів, які розробляють та втілюють ідеї задля покращення вашого університетського життя! Ми дбаємо про ваше дозвілля та комфорт, утім не забуваємо і про соціальну підтримку.

А ще команда Профбюро відкрита до всіх цікавих та креативних пропозицій, поділитися якими ви можете за посиланнями у наших соціальних мережах та каналах комунікації:

Telegram: syrnyk_live

Instagram: prof_journ

Facebook: Профбюро факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка

Електронна скринька: journ.profburo@gmail.com

 

 1. Комітети Студентської ради факультету журналістики створені з метою локалізації та вдосконалення організації роботи студентів факультету, а також якісного й кількісного розподілу обов’язків між членами ради.
 2. Голова Студради, а також його заступник та секретар – мають право та обов’язок долучатись до роботи, реорганізовувати та допомагати у керуванні роботою будь-якого комітету, з метою поширення потрібної інформації та оптимізації роботи.
 3. Кожен керівник комітету, не пізніше другого тижня нового навчального семестру, подає орієнтовний план роботи комітету, в якому зазначає строки та кошториси проведення університетських та факультетських заходів, та виносить цей план для затвердження на найближчому засіданні.
  1.  Будь-яка акція (благодійна допомога) повинна мати документальне підтвердження та нести лише гуманні наміри.
  2.  По завершенню проведення заходу, акції, події, керівник комітету звітує на засіданні, зазначаючи позитивні та негативні моменти організації з метою вдосконалення роботи оргкомітету та Студради.

 

Відділ з питань спорту
За членами комітету – підготовка та проведення спортивних змагань, забезпечення фізкультурної та оздоровчої активності студентів, організація турнірів та кубків з футболу, волейболу, міні футболу як серед студентських команд факультету, так і між викладачами.

 

Відділ з питань благодійності – організація благодійних заходів та акцій. Збір коштів та засобів до Свята Миколая, на допомогу хворим, знедоленим дітям, українським воїнам. Допомога студентам, що потребують матеріальної підтримки в разі втрати батьків, дому чи тяжкої хвороби.

 

Креативний відділ

Під опікою членів креативного комітету – пошук та розкриття талантів наших спудеїв; розробка ідей розважальних, інтерактивних та інтелектуальних подій у вільний від навчання час. Ми женемося за цілковитою реалізацією творчого потенціалу факультету. У нашому портфоліо – концерти, театралізовані постановки, музичні та поетичні зустрічі за горнятком кави.

 

Прес-центр факультету журналістики – студентський орган, що діє під егідою Студради факультету та чинний протягом одного навчального року. Поширює на всіх доступних інформаційних платформах новини, анонси та звіти діяльності Студентського самоврядування.

Починаючи зі студентів першого курсу, кожен має змогу активно співпрацювати та публікуватись від імені прес-служби.

Викладачі факультету та старші студенти на теоретичних заняттях діляться з молодшими колегами досвідом, який на практиці можна втілювати під час написання новин, репортажів, інтерв’ю.

 

СТУДЕНТСЬКА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ – ЦЕ:

 • ОБ’ЄДНАННЯ: студентів, думок, ідей, навчальної і творчої сили;
 • ДОПОМОГА: у вирішенні навчальних процесів, роботі між студентами та викладачами, створення іміджу факультету;
 • ОРГАНІЗАЦІЯ: інтелектуальних ігор, спортивних змагань, дозвілля студентів та свого майбутнього;
 • ІДЕЇ: вирують, стають основою проектів, реалізовуються;
 • БАЖАННЯ: досягти успіху, працювати, бути в центрі уваги, крокувати у ногу з часом;
 • КОМАНДА: об’єднаних спільною метою, роботою, ідеями людей, що довіряють один одному, долають всі труднощі разом.

 

Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний, в тебе багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас! Студентська рада факультету журналістики завжди рада новим людям!!!

 

 

 

Команда

Анастасія Крупка

Голова Профбюро

Владислав Хомич

Заступник голови

Інна М’ясоїд

Заступниця голови, дизайнер публікацій соціальних мереж Профбюро

Дарина Романишин

Секретарка Профбюро

Святослав Сапєгін

Керівник прес-центру

Іван Магуряк

Керівник відділу зовнішніх зв'язків

Валерія Гопко

Заступник керівника відділу зовн. зв’язків

Ірина Петришин

Керівник креативного відділу

Олександра Семенюк

Фахівець з питань допомоги студентам

Альона Мишакова

Керівник відділу з питань благодійності

Студенти факультету журналістики провели благодійний вечір

22.09.2022 | 17:00

21 вересня у стінах Наукової бібліотеки Університету відбувся благодійний захід «Літературний вечір (умовно)», який ініціювала Студентська рада факультету журналістики.
Організатори заходу пояснили: умовним його назвали через те, що провели до дня миру, який так само є умовним під час війни.
Студенти та викладачі презентували свою творчість на воєнну тематику та збирали кошти для Збройних сил України.

Учасники представили власні вірші, прозу, співали та грали на музичних інструментах – таким чином, через мистецтво, показали: війна триває, мусимо підтримувати одне одного всіма можливими методами.
Окрім цього...

Читати »

Благодійний літературно-акустичний вечір “СЛВОО”

12.04.2022 | 17:56

10 квітня о 17.00 у стінах факультету журналістики відбувався перший благодійний літературно-акустичний вечір «СЛВОО», організований Студбюро факультету, з метою зборів коштів для Збройних Сил України.
Учасниками заходу стали студенти факультетів журналістики, філологічного, економічного, філософського. Запрошеними гостями були вуличні музиканти Львова – Максим та Іван, які підняли дух своїми патріотичними та проймаючими піснями та 13-річний Даня з Харкова – хлопчик, який грою на гітарі розповів свою історію.
Зворушливо і проникливо звучали вірші, пісні та есеї про війну, про любов до українського слова...

Читати »