Студентське самоврядування

 • Про нас
 • Команда
 1. Комітети Студентської ради факультету журналістики створені з метою локалізації та вдосконалення організації роботи студентів факультету, а також якісного й кількісного розподілу обов’язків між членами ради.
 2. Голова Студради, а також його заступник та секретар – мають право та обов’язок долучатись до роботи, реорганізовувати та допомагати у керуванні роботою будь-якого комітету, з метою поширення потрібної інформації та оптимізації роботи.
 3. Кожен керівник комітету, не пізніше другого тижня нового навчального семестру, подає орієнтовний план роботи комітету, в якому зазначає строки та кошториси проведення університетських та факультетських заходів, та виносить цей план для затвердження на найближчому засіданні.
  1.  Будь-яка акція (благодійна допомога) повинна мати документальне підтвердження та нести лише гуманні наміри.
  2.  По завершенню проведення заходу, акції, події, керівник комітету звітує на засіданні, зазначаючи позитивні та негативні моменти організації з метою вдосконалення роботи оргкомітету та Студради.

 

Комітет з питань виховання фізичної культури та спорту
За членами комітету – підготовка та проведення спортивних змагань, забезпечення фізкультурної та оздоровчої активності студентів, організація турнірів та кубків з футболу, волейболу, міні футболу як серед студентських команд факультету, так і між викладачами.

 

Комітет з питань благодійності та волонтерської допомоги – організація благодійних заходів та акцій. Збір коштів та засобів до Свята Миколая, на допомогу хворим, знедоленим дітям, українським воїнам. Допомога студентам, що потребують матеріальної підтримки в разі втрати батьків, дому чи тяжкої хвороби.

 

Креативний комітет

Під опікою членів креативного комітету – пошук та розкриття талантів наших спудеїв; розробка ідей розважальних, інтерактивних та інтелектуальних подій у вільний від навчання час. Ми женемося за цілковитою реалізацією творчого потенціалу факультету. У нашому портфоліо – концерти, театралізовані постановки, музичні та поетичні зустрічі за горнятком кави.

 

Прес-служба факультету журналістики – студентський орган, що діє під егідою Студради факультету та чинний протягом одного навчального року. Поширює на всіх доступних інформаційних платформах новини, анонси та звіти діяльності Студентського самоврядування.

Починаючи зі студентів першого курсу, кожен має змогу активно співпрацювати та публікуватись від імені прес-служби.

Викладачі факультету та старші студенти на теоретичних заняттях діляться з молодшими колегами досвідом, який на практиці можна втілювати під час написання новин, репортажів, інтерв’ю.

 

СТУДЕНТСЬКА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ – ЦЕ:

 • ОБ’ЄДНАННЯ: студентів, думок, ідей, навчальної і творчої сили;
 • ДОПОМОГА: у вирішенні навчальних процесів, роботі між студентами та викладачами, створення іміджу факультету;
 • ОРГАНІЗАЦІЯ: інтелектуальних ігор, спортивних змагань, дозвілля студентів та свого майбутнього;
 • ІДЕЇ: вирують, стають основою проектів, реалізовуються;
 • БАЖАННЯ: досягти успіху, працювати, бути в центрі уваги, крокувати у ногу з часом;
 • КОМАНДА: об’єднаних спільною метою, роботою, ідеями людей, що довіряють один одному, долають всі труднощі разом.

 

Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний, в тебе багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас! Студентська рада факультету журналістики завжди рада новим людям!!!

 

Команда

Софія Трощук

Голова Студентської ради

Роман Миндюк

Заступник голови

Тетяна Гудзовська

Секретар

Фахрудін Шарафмал

Керівник комітету з питань виховання фізичної культури та спорту

Ярина Пришляк

Керівник комітету з питань благодійності та волонтерської допомоги

Тетяна Гудзовська

Керівник креативного комітету

Анна Запорожченко

Керівник прес-центру