Академічна спільнота Університету імені Адама Міцкевича у Познані підтримує Україну

01.03.2022 | 14:06

28 лютого 2022 року на факультеті політичних наук і журналістики Університету імені Адама Міцкевича у Познані відбулась зустріч солідарності з Україною. Польська наукова спільнота занепокоєна ситуацією в Україні й всіляко готова допомагати нам. Під час зустрічі, про ситуацію на сході нашої країни розповів професор Микола Пахнін із Харкова. Про те, що відбувається на заході України, зокрема у Львові, розповіли декан факультету журналістика професор Іван Крупський та к.н.с.к. Наталія Войтович.

Вчора, 28 лютого, керівництво Університету ім. Адама Міцкевича підписало резолюцію про солідарність з Україною. Хай живе вільна Україна! Слава Україні!