День відкритих дверей. Презентація проєкту Destin.

30.05.2021 | 08:44

21 травня на факультеті журналістики Франкового вишу відбувся День відкртих дверей у рамках міжнародного проєкту Erasmus KA2 DESTIN “Журналістська освіта задля демократії в Україні:розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм”. Заступник декана факультету Андрій Миколайович Яценко привітав гостей, розповів про факультет та майбутні плани, а  професор британського університету Бат Спа Єн Гадд розповів про мету і важливість такого проєкту в Україні. Завідувач кафедри нових медій і керівник проєкту в університеті Франка Наталія Габор сфокусувала увагу вступників на змінах, які відбулись та ще відбудуться у навчальних програмах факультету. Відтепер усі навчальні курси максимально наближені до європейських стандартів. Така міжнародна програма дасть змогу нашим абітурієнтам і студентам набувати фахових навичок на нових практичних курсах, працювати у телерадіо студії, а згодом мати можливість отримати подвійний диплом європейського зразка. Присутні викладачі факультету наголосили на можливостях, які надає факультет у реалізації своїх творчих задумів. У заході брали участь викладачі, студенти, абітурієнти, роботодавці та журналісти.