Доцент кафедри Соломія Онуфрів пройшла закордонне стажування

27.06.2023 | 19:42

Упродовж 4-9 червня доцент Соломія Онуфрів пройшла закордонне стажування, взявши участь в освітньому навчальному курсі для викладачів факультетів журналістики «Специфіка регіональних медіа та підготовка молодих журналістів» у рамках проєкту «Підвищення якості навчання молодих журналістів в Україні».

Відповідно до програми учасниці – викладачі факультетів журналістики зі Львова, Тернополя, Одеси, Києва, Житомира відвідали Університет Томаша Масарика в Брно, обмінялися професійним досвідом з колегами з кафедри журналістики та соціальних медій, ознайомилися із роботою регіональних медіаредакцій у м. Брно – місцевим радіо, телебаченням, друкованими та інтернет-виданнями.

Освітню програму реалізовано за підтримки чеських партнерів – ГО«Асоціації з міжнародних питань».