Ірина Петришин: про те як провести успішну піар-компанію проєкту

27.10.2022 | 19:16

У вівторок, 25 жовтня в межах навчальної дисципліни «Управління медіапроєктами» для магістрів першого курсу ОПП «Журналістика» відбулася онлайнзустріч з Іриною Петришин, інспекторкою відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка. Захід ініціювала лекторка курсу, доцентка кафедри української преси Соломія Онуфрів.

Гостя розповіла студентам-магістрам про один з цікавих та важливих проєктів Центру – поетапну підготовку до Дня кар’єри ЄС.  Зокрема, студенти дізналися про найбільш ефективні методи комунікації з роботодавцями та студентами. Ірина Петришин поділилася інформацією як успішно проводити піар-компанію проєкту. Подія «День кар’єри ЄС» відбувається за
співорганізації Інформаційного центру ЄС в Україні та відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом. Проєкт залучає чимало представників від компаній, обласної влади та керівництва Львівського університету, щоб студенти, випускники й викладачі розуміли як змінюється ринок праці, і які можливості відкриті для всіх.

Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом – це команда фахівців, які орієнтовані на потреби кар’єрного розвитку студентів, випускників та викладачів Львівського університету, що реалізується через активну комунікацію й співпрацю з бізнесом, державним сектором, освітнім та експертним середовищем, Державною службою зайнятості задля
підвищення конкурентоспроможності випускників Львівського університету на ринку праці.