Хресна дорога для подружжя

25.04.2020 | 14:08

Нещодавно Єпархіальний інститут душпастирства подружжя і сім’ї святих Йоакима й Анни Стрийської єпархії УГКЦ з благословення Преосвященного владики Тараса Сеньківа видав переклад «Хресної дороги для подружжя», яку молився Папа Бенедикт XVI у Страсну п’ятницю 2012 року в Колізеї (Римі). Цікаво, що літературну редакцію здійснив доцент кафедри мови засобів масової інформації факультету журналістики, заступник декана Андрій Яценко. Особливістю цього видання є текст, у якому канонічне проживання страстей Христових поєднане із роздумами над проблемами та викликами, які стоять перед подружжями в сучасному світі. «Хресна дорога» стане добрим порадником-поводирем для сімей на їхньому життєвому шляху.