Наш випускник потребує допомоги

07.11.2017 | 16:51

Шановні викладачі, студенти, небайдужі!

Прохання допомогти випускнику факультету журналістики ЛНУ ім.І.Франка, колишньому журналісту Львівської обласної Державної Телерадіокомпанії, телестудії «Гал-ТБ» та просто хорошій людині!

У Герасимова Дмитра Володимировича 02.07.І977р.н. виявили множинні меланомні ураження головного мозку. Він як ніколи потребує допомоги та негайного лікування за кордоном, адже часу небагато! Лікарі пропонують альтернативне лікування, а саме:

• точкове опромінення мозку
  • імунотерапія, хіміотерапія.

Для прикладу, імунотерапія – це курс у вигляді крапельниць до півроку часу, одна така крапельниця коштує 4000 доларів США на місяць. Лікування дороге, родина Дмитра просто не спроможна самостійно оплатити усі витрати на лікування.

Життя Є дуже дорогоцінне, але непередбачуване. Тож ця біда може статися з будь-ким!

Дмитро та його родина дуже сподіваються на вашу чуйність та небайдужість до чужого горя!

Якщо у вас є бажання та фінансова можливість:

Картка ПриватБанку 5168 7556 3054 7574 Голубовська Анастасія Олександрівна (дружина Дмитра).

За додатковою інформацію можете звертатися в деканат факультету журналістики

Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу!