Назар Холодницький: «Україна може бути правовою державою»

08.10.2018 | 19:25

Назар Холодницький: «Україна може бути правовою державою»

8 жовтня до Дня юриста на факультеті журналістики відбулася зустріч із  заступником Генерального прокурора Назаром Холодницьким. У стінах рідного факультету він розповів студентам про особливості власної роботи, про проблеми корупції в Україні, а також про майбутнє України як правової держави. Великою проблемою, на думку Н. Холодницького, є поширена серед населення думка, що усі представники влади, особливо судді та прокурори — корумповані злочинці. Гість розповів, що і як могли би робити журналісти, щоб допомогти розвіяти цю хибну думку про правоохоронну систему: «Перш за все, усі журналісти повинні допомагати нам творити правду і істину, зокрема через журналістські розслідування. Однак зараз ми живемо у такий час, коли медіа концентруються на негативі, адже він завжди краще розходиться. Ми звикли слухати про те, що сталася аварія, суди ліквідували, ніхто нічого не робить».

Разом з тим, на думку Н. Холодницького, одним із основних завдань Генеральної прокуратури є оновити правоохоронну систему незаплямованими людьми, які не будуть уособлювати корупцію: «Якщо ми хочемо якісну законність в справедливість у державі, ми повинні самі дотримуватися законів. Подобається нам закон чи ні, ми повинні дотримуватися його, бо його дотримання — елемент тієї держави, до якої ми усі прагнемо».

Юлія Формос, Дарина Шалова