ОБГОВОРЕННЯ МОНОГРАФІЇ НАТАЛІ ТИХОЛОЗ

01.11.2020 | 11:11

29 жовтня відбулося обговорення монографії доцентки кафедри української преси Наталії Тихолоз “Петро Франко. Формула долі”.

Наукові рецензенти та всі, хто мав можливість прочитати рукопис, взяли участь у засіданні, що відбулося у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка 29 жовтня у двох форматах: очно та онлайн. В обговоренні взяли участь завідувач кафедри української преси ЛНУ імені Івана Франка, професор Степан Кость; професори філологічного факультету Лариса Бондар, Михайло Гнатюк, Валерій Корнійчук; професорка Українського католицького університету Ярослава Мельник, д. гуманітарних н., наукова співробітниця Центру досліджень визвольного руху та Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» Олеся Ісаюк; к. істор. н., заступник директора Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Ігор Медвідь, старші наук. співробітники Віра Бонь, Соломія Вівчар, онуки Петра Франка – Петро Галущак, Адріана Галущак, Іванка Міліянчук. Модерував захід Богдан Тихолоз.

Монографія “Петро Франко. Формула долі” Наталі Тихолоз незабаром має вийти друком у серії “Бібліотека Дому Франка”.