Перемога студентів факультету журналістики на Всеукраїнському шекспірівському конкурсі

30.12.2020 | 19:02

26 грудня в онлайн-форматі відбувся III (фінальний) етап Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса, який проходить  за підтримки Міністерства освіти і науки України. Цьогоріч на конкурс було подано 61 роботу із 16 університетів України, у тому числі 3 роботи із нашого факультету.

У фінальний етап відібрали проєкти студентів факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка Яни Гавришко (другий курс), Юлії Кизик (четвертий курс) та Ольги Мацьків (четвертий курс).

Проєкти було виконано під керівництвом кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри зарубіжної преси та інформацій Ольги Юріївни Квасниці.

Творчий проєкт Яни Гавришко «Шекспірівські образи у політичній карикатурі. Гамлет та Юлій Цезар» посів перше місце. Винагорода – Диплом Міністерства освіти і науки України,  а також грошова премія Союзу українок Америки.

Вітаємо учасників та призерів конкурсу та бажаємо наснаги й успіху в досягненні нових вершин!