Перемога в мовно-літературному конкурсі

27.11.2020 | 12:59

19 листопада відбувся перший етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої  молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Факультет журналістики цьогоріч був гідно представлений на цьому конкурсі. Серед студентів гуманітарних спеціальностей перемогу здобули дві студентки нашого факультету: Ірина Троян (третій курс), яка посіла перше місце, і Вероніка Матвієнко (перший курс), яка посіла друге місце в конкурсі. Вітаємо переможців та бажаємо їм творчого натхнення і підкорення все більших вершин!