Студентки кафедри зарубіжної преси та інформації долучилися до “Днів науки філософського факультету 2022”

30.05.2022 | 09:32

20-21 травня відбулася наукова міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Дні науки філософського факультету 2022».

Студентки 3 курсу кафедри зарубіжної преси та інформації факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка під керівництвом доцента кафедри, кандидата наук із соціальних комунікацій Ольги Квасниці виступили з доповідями в рамках секції «Медіакомунікації та медіаграмотність».

Яна Гавришко підготувала дослідження на тему «Роль ЗМІ в питаннях соборності держави», Юлія Равлюк – “Медіаграмотність VS пропаганда: чому фактчекінг не став запобіжником російській дезінформації”.

Обидві доповіді вирізняються актуальністю, особливо в нинішніх умовах військової агресії росії проти України.