Студенти факультету журналістики отримали сертифікати від Фонду імені Катерини Ковшевич (США)

07.10.2019 | 12:21

Співпраця факультету журналістики з Фондом триває понад рік. У цьому семестрі 17 студентів-платників отримали стипендії на оплату навчання.

Сертифікати на отримання стипендій вручив координатор Фонду в Україні Степан Герилів. Під час урочистого вручення студентів привітав декан факультету журналістики професор Іван Крупський. Також на зустрічі обговорили ідеї щодо майбутньої співпраці з Фондом, адже для стипендіатів відкриваються нові можливості для розвитку.

Факультет журналістики висловлює вдячність Президентові Фонду імені Катерини Ковшевич докторові Христині Дурбак за підтримку студентів-журналістів Львівського національного університету імені Івана Франка.