Студенти обговорили проєкт освітньої програми “Журналістика”

30.01.2023 | 12:08

Студенти бакалаврату зібралася на обговорення проєкту освітньої програми “Журналістика”. До зустрічі долучилися студенти, які мають високі успіхи в навчання, студенти-активісти та всі охочі внести власні пропозиції.

Під час обговорення, маючи перелік предметів, студенти пройшлися по кожному з них: розповіли свій досвід вивчення, переваги та недоліки курсів. Так, стосовно доцільності дисциплін, які пропонують вивчати на першому курсі, усі висловились позитивно. На другому курсі студентів влаштовує все, окрім кількох нюансів.

“Варто перенести предмет Основи наукових досліджень ближче до того часу, коли ми будемо писати курсову роботу”, – наприклад, такою була одна з пропозицій студентів.

Також учасники зустрічі вкотре наголосили на тому, як добре, коли предмети є практикоорієнтованими, запропонували дещо трансформувати дисципліни, які мають забагато теорії.