Студенти створили художньо-документальний фільм «Таємний щоденник Університету»

13.10.2020 | 12:33

Студенти Роксоляна Білоус, Ганна Бенедюк, Анастасія Браташ, Наталія Вітюк, Мар’ян Бринь, Христина Гавришків, Віталій Гембусь, Володимир Неживело під керівництвом викладача Я. І. Табінського та за допомогою працівників навчальної телерадіостудії А. С. Гірняка і М. Т. Павлика створили художньо-документальний фільм «Таємний щоденник Університету» (чотири серії), присвячений 360-річчю Львівського національного університету імені Івана Франка. Відзначення ювілею відбудеться у 2021 р. 6 червня 2020 р. в День журналіста Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України за створення фільму оголосила студентів переможцями щорічного конкурсу «Перша удача». На Міжнародному конкурсі молодіжних медіакомунікаційних проєктів «То – МИ», який організовувала Асоціація українських редакторів, автори художньо-документального фільму «Таємний щоденник Університету» стали володарями Гран-прі.