Відкриті лекції кафедри зарубіжної преси та інформації

03.05.2023 | 22:43

Доценти кафедри зарубіжної преси та інформації Тарас Ярославович Лильо і Тетяна Миколаївна Хоменко провели відкриті  лекції для студентів факультету журналістики.

2 травня лекцію доц. Т. Я. Лиля на тему «Ксенофобія. Теорія і практика. Як висвітлювати проблему ксенофобії у ЗМІ?» прослухали студенти першого курсу бакалаврату.

3 травня доц. Т. М. Хоменко прочитала лекцію на тему «Інформаційне забезпечення культури. Медіатизація культурного простору» для слухачів першого курсу ОПП «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У обговоренні лекцій взяли участь викладачі кафедри – завідувач кафедри проф. М. Г. Житарюк, проф. Й. Д. Лось, доценти О. Ю. Квасниця, А. П. Мельник, Ю. І. Мельник, асист. Т. Р. Балда. Вони високо оцінили сенсовність, актуальність лекцій, вміння поєднувати теоретичний і практичний матеріал, схвально відгукнулись про викладацьку майстерність колег.