Відзнака за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Журналістика».

17.04.2018 | 20:49

13 квітня у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Журналістика». Участь в Підсумковій науково-практичній конференції взяли представники 20 вишів з різних регіонів України, які виявилися кращими з-поміж близько півсотні конкурсантів першого етапу. Львівський національний університет імені Івана Франка представила студентка 4 курсу факультету журналістики Олена Кордоба з науковою роботою «Сучасні твіттерв‘ю: структура, аналіз, мова». Керівник – доцент кафедри мови ЗМІ, в. о. декана факультету журналістики Андрій Миколайович Яценко. Студентка отримала відзнаку за змістовну презентацію результатів дослідження. Науковий керівник – письмову подяку за підготовку учасниці.