Викладачі кафедри нових медій взяли участь у білорусько-українському науковому семінарі

10.03.2021 | 08:54

Починаємо святкування 360-ліття Львівського національного університету імені Івана Франка із участі у наукових семінарах.

5 березня 2021 року представники кафедри нових медій (в.о.завідувача кафедри, доцент Габор Н.Б., доценти Залізняк Ю.Б., Лавриш Ю.С., Александров П.М.) взяли участь в онлайн-семінарі «Актуальні напрями наукових досліджень у галузі інтернет-журналістики», який об’єднав медіазнавців з України та Білорусі. Провела захід доцент факультету журналістики Запорізького національного університету Мирослава Чабаненко. Впродовж семінару науковці мали можливість прослухати презентації доцента кафедри періодичного друку та вебжурналістики факультету журналістики Білоруського державного університету Олександра Градюшка, а також доцента Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Артема Захарченка.

Виступи спікерів стосувалися важливих та актуальних тем журналістикознавчих досліджень: особливостей роботи білоруських онлайн-ЗМІ, ролі соціальних мереж і месенджерів у формуванні сучасного медіапростору, дослідження українського медіапростору, трендів у галузі світових медіа досліджень, медіакритики як галузі та її особливостей.

До речі, факультет журналістики Запорізького національного університету є одним із партнерів факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка у межах проекту Erasmus+KA2 DESTIN, основним завданням якого є удосконалення журналістської освіти в Україні.