Засідання групи забезпечення ОПП “Журналістика”

20.02.2023 | 15:05

Обговорюємо пропозиції щодо проєкту ОПП «Журналістика» першого (бакалаврського) рівня на 2023-2024 н. р.

13 лютого 2023 року відбулося чергове засідання групи забезпечення освітньо-професійної програми «Журналістика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 «Журналістика». До засідання долучилися завідувачі кафедр, викладачі та студентський актив: доц. Габор Н.Б., Лавриш Ю.С., Яценко А.М., Онуфрів С.Т., Войтович Н.О., Скленар І.М., Білоус О.М., проф. Кость С.А., асистенти Табінський Я.І., Маркевич Б.М., студенти Матвієнко В.Я., Сікорська Д.Д.

Впродовж зустрічі обговорили низку питань, насамперед пропозицій щодо проєкту ОПП на 2023-2024 н. р.  Насамперед виступили студенти, які представили думку колег стосовно трансформації історичних і теоретичних дисциплін з акцентом на практичну складову, переведення певних дисциплін з вибіркових у нормативні, зміну наповнення окремих дисциплін із наголосом на сучасних обставинах, у т.ч. й у тематиці, зокрема, через агресію росії.

Гарант ОПП «Журналістика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 Журналістика проф. Житарюк М.Г. поінформував про стан роботи із  звітом самооцінювання ОПП, важливість створення електронних курсів у системі Moodle.