Засідання кафедри – онлайн

13.04.2020 | 18:30

13 квітня 2020 року в онлайн режимі відбулося засідання кафедри української преси. Під час відеовключення викладачі обговорили особливості дистанційного навчання, зокрема, проведення онлайн занять, а також акцентували увагу на проблемах, пов’язаних з перевіркою знань студентів через різні платформи комунікації.

Завідувач кафедри, професор Степан Андрійович Кость у телефонному режимі наголосив, що електронні журнали потрібно формувати надзвичайно уважно та зазначив, що серед різних платформ дистанційного навчання пріоритетною має бути система Moodle. Завдяки якісному її наповненню електронними курсами, студенти краще опановуватимуть навчальний матеріал, а це, відповідно, сприятиме здобуттю компетентностей, визначених у навчальній програмі дисципліни.

Також викладачі кафедри прозвітували щодо роботи над навчальними посібниками та про підготовку іншої навчально-методичної літератури.