Завідувачці кафедри радіомовлення і телебачення Парасковії Дворянин присвоїли звання “Заслужений журналіст України”

30.09.2023 | 11:00

Відповідно до Указу Президента України №590/2023 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм завідувачці кафедри радіомовлення і телебачення Львівського національного університету імені Івана Франка Парасковії Дворянин присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України».

Також, було відзначено й інших працівників структур Університету.

З Указом Президента України №590/2023 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» можна ознайомитися за посиланням.