Журналістські стандарти від німецького журналіста Інго Патца

10.09.2018 | 17:37

Журналістські стандарти від німецького журналіста Інго Патца

Неймовірно пізнавальний майстер-клас німецького журналіста Інго Петца відбувся 10 вересня на факультеті журналістики. Не лише для першокурсників, але й для старших та досвідченіших студентів ця зустріч стала справжнім відкриттям. Іноземець розказував про власний досвід у журналістиці, часті порушення журналістських стандартів та норм. Основне питання лекції – важливість усвідомлення журналістами контролю над тим, що вони роблять. Адже, важко не погодитися із Інго, що «основною найбільш важливою складовою журналістського продукту є довіра».

Інго Петц зауважив важливу для сучасних реалій тезу, що «журналісти – ідеалісти, тому що за натурою романтики, але й реалісти, тому що їм потрібні гроші». Наприкінці зустрічі юні журналісти мали змогу подискутувати із відомим лектором-журналістом щодо випадків порушення журналістських стандартів у новітню епоху, таким чином розвиваючи у собі навички критичного мислення до власної роботи та колег.

Лучук Софія
Фото Андрія Гірняка