Зустріч з абітурієнтами: факультет журналістики запрошує на навчання

30.05.2022 | 15:06

27 травня на факультеті журналістики Львівського університету розпочалася серія зустрічей студентів та викладачів факультету з абітурієнтами України.

Учні 11 класів полтавського ліцею та черкаської школи долучилися до розмови на тему фейків у сучасному інфопросторі, яку провела кандидатка наук з соціальних комунікацій, викладачка факультету журналістики Наталія Олегівна Войтович.

Окрім цього, випускники поспілкувалися з представниками Студентської ради про навчання в університеті, а також домовилися про подальші зустрічі, які допоможи зорієнтуватися у студентському житті.

Студенти та викладачі планують провести подібні зустрічі з учнями шкіл Львова, Чернівців, Рівненщини та багатьох інших міст України.