На факультеті журналістики обрали нових завідувачів двох кафедр

20.06.2023 | 13:34

20 червня 2023 р. на факультеті журналістики відбулося засідання трудового колективу. Обирали завідувачів кафедри телебачення та радіомовлення та кафедри української преси. Керуючим зборів обрали декана факультету, професора Івана Васильовича Крупського. Свою Програму розвитку кафедри представила доцент Парасковія Ярославівна Дворянин. Також Програму кафедри української преси представляв майбутній завідувач, доцент Ігор Іванович Паславський. Дотримуючись протоколу зборів трудового колективу таємним голосуванням було відкрито нову сторінку історії кафедр.

Слова підтримки висловили викладачі та професори з різних кафедр: професор Василь Васильович Лизанчук, заступник декана доцент Андрій Миколайович Яценко, доцент Наталія Богданівна Габор, доцент Юрій Петрович Васьківський, професор Степан Андрійович Кость, професор Олександра Антонівна Сербенська.

За результатами лічильної комісії 59 голосів “за” віддали за кандидатуру Парасковії Дворянин та 51 голос “за” віддали за Ігоря Паславського.

Вітальне слово виголосив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку університету професор Володимир Михайлович Качмар.

Він також вручив почесну подяку від ЗСУ доцентові кафедри української преси Зоряні Величко.