Наука у форматі Web 2.0: лайфхаки для журналістів

18.10.2023 | 18:37
Чи можлива співпраця хіміків і журналістів? Беззаперечно, що так. І в цьому ми мали нагоду переконатися.
17 жовтня до Лабораторії «Контент і технології» та кафедри нових медій завітав цікавий гість – доцент Григорій Дмитрів, декан хімічного факультету. Тема – «Наука у форматі Web 2.0: лайфхаки для журналістів. Інноваційний розвиток науки в Університеті». У заході взяли участь студенти різних курсів, працівники та викладачі факультету журналістики.
Під час зустрічі студенти більше дізнались про розвиток науки в Університеті, про наукові дослідження на хімічному факультеті та можливості співпраці журналістів і хіміків. Адже для того, щоб якісно працювати у науковій журналістиці, потрібно розуміти не лише основи науки, але поєднувати фахові знання з хімії з професійними навичками журналіста.
Григорій Дмитрів розповів про те, як студенти нашого Університету проходять практику в українських та закордонних престижних компаніях, що у майбутньому дає можливість хорошого працевлаштування в Україні.
Студенти факультету журналістики дізнались про:
– основні проблеми у написанні матеріалів для наукової журналістики;
– популярні наукові медіа;
– як правильно брати інтерв’ю у науковців
Фото: Олександра Шайтан