Студентка факультету журналістики здобула друге місце у всеукраїнському конкурсі

26.12.2016 | 14:33

Журналістка Наталія Антонишин здобула друге місце у всеукраїнському конкурсі за свій репортаж про Гніздичів.

Відтак, журналістка Варіантів і студентка факультету журналістики ЛНУ ім. І.Франка Наталія Антонишин здобула друге місце у всеукраїнському конкурсі журналістських робіт “Рефомування місцевого самоврядування та територіальної організації влади” за свій репортаж про Гніздичівську об’єднану територіальну громаду “Вільне плавання Гніздичева”.

У матеріалі йдеться про здобутки та промахи однієї із найперспективніших об’єднаних громад Львівщини.

Зазначимо, конкурс оголосило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та програма Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні”.

Його присвячено висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

джерело:http://varianty.lviv.ua/