Студенти факультету журналістики провели благодійний вечір

22.09.2022 | 17:00

21 вересня у стінах Наукової бібліотеки Університету відбувся благодійний захід «Літературний вечір (умовно)», який ініціювала Студентська рада факультету журналістики.

Організатори заходу пояснили: умовним його назвали через те, що провели до дня миру, який так само є умовним під час війни.

Студенти та викладачі презентували свою творчість на воєнну тематику та збирали кошти для Збройних сил України.

Учасники представили власні вірші, прозу, співали та грали на музичних інструментах – таким чином, через мистецтво, показали: війна триває, мусимо підтримувати одне одного всіма можливими методами.

Окрім цього, була представлена фотовиставка робіт студентів та викладачів. Вона буде тривати в Науковій бібліотеці до 12 жовтня.

Також у цей день студенти запустили акцію «Відправ ластівку на фронт», мета якої надіслати патріотичні листівки, створені нашими студентами, тим, хто сьогодні береже наше небо.

Серед усіх, хто придбав листівку, на заході також розіграли дві картини під гаслом: «Добро повертається».

До слова, ви можете придбати листівку за будь-яку суму в 406-Й авдиторії факультету журналістики, підписати її для військових.

Акція триватиме до 12 жовтня, а уже після – листівки поїдуть до наших Захисників.