Студенти-журналісти ознайомилися з роботою медіацентру «Україна» (Львів)

01.06.2022 | 09:23

У понеділок, 30 травня, студенти факультету журналістики відвідали медіацентр «Україна» (Львів), який запустили українські комунікаційники за підтримки уряду та місцевої влади для допомоги іноземним ЗМІ у висвітленні російсько-української війни.

Підчас відвідин співзасновник медіацентру, журналіст, дипломат, політичний та громадський діяч Андрій Шевченко ознайомив студентів зі специфікою роботи цієї медіаплатформи та запросив до співпраці.

Студенти також взяли участь у брифінгу засновниць Dattalion – Українського батальйону даних Наталі Микольської, Лілії Тимошенко та мешканця Маріуполя, очевидця злочинів російських військових Ігоря Іващенка.

Захід ініціювала доцент кафедри української преси, кандидат філологічних наук Соломія Онуфрів.

оботою  медіацентру «Україна» (Львів)

Софія Костюк, ЖРН-34с