СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЖУРНАЛІСТИКИ: ТРАДИЦІЇ І ВИКЛИКИ

03.03.2023 | 22:17

3 березня 2023 року на факультеті журналістики відбулася науково-практична конференція студентів та молодих учених «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЖУРНАЛІСТИКИ: ТРАДИЦІЇ І ВИКЛИКИ». Організаторами були учасники наукового кола кафедри теорії і практики журналістики. Сьогоднішні реалії, особливо російсько-українська війна, вимагають нових підходів та методів подачі інформації,  перед журналістами постають нові виклики, але у вирі таких умов ми повинні пам’ятати і про традиції журналістики. У конференції взяли участь представники шістьох університетів України (Київ, Дніпро, Суми), а також молоді науковці з Республіки Польща (Познань та Жешув). Щиро дякуємо всім учасникам за цікаві і змістовні доповіді. Також окрема подяка за участь у конференції нашим факультетським колегам, особливо з кафедри мови ЗМІ.

Дякуємо колегам з ПРЕСЦЕНТР ЛНУ ІМ. ІВАНА ФРАНКА за висвітлення нашої конференції.