“У ФОКУСІ — КРИМ”: 5 листопада відбувся онлайн-вебінар у рамках онлайн-курсу для журналістів

09.11.2021 | 14:58

У п’ятницю, 5 листопада відбувся вебінар на тему «Як журналістам працювати з «Кримською платформою» та використовувати санкційні моніторинги». Це другий вебінар, який проводиться в рамках онлайн-курсу для журналістів “У ФОКУСІ — КРИМ”. Організатором події є Національна спілка журналістів України в партнерстві з Європейською федерацією журналістів. Спікерами події були Таміла Ташева, заступниця Постійного Представника Президента України в Криму, Андрій Клименко, головний редактор BlackSeaNews та Інституту Чорноморських стратегічних досліджень та Тетяна Гучакова, експертка Інституту Чорноморських стратегічних досліджень. Модератором вебінару був Сергій Томіленко — голова НСЖУ. Під час вебінару спікери поділились досвідом роботи з темою Криму, наголосили на тому, що про цю тему загальнонаціональні медіа говорять критично мало. Таміла Ташева розповіла про важливість вживання в журналістських матеріалах правильної термінології. Також поділилась посібником “Крим в контексті окупації: Q&A-посібник для медіа”, створеним для журналістів, де розписано, як правильно говорити про Крим. Тетяна Гучакова представила слухачам Базу даних юридичних осіб, до яких запроваджені санкції й розповіла, як користуватись нею. Вебінар зібрав близько сотні слухачів, а для тих, хто прослухає весь курс та виконає фінальне тестове завдання НСЖУ запропонує сертифікат. “Своєю чергою ми презентуємо партнерські дипломи для кафедр університетів, які підтримують цей проєкт і підтримують зв’язок студентів з сучасними професіоналами та сучасними медіатехнологіями. Тому я дякую кафедрам двох університетів: це університет Драгоманова та Львівський національний університет, факультет журналістики” — сказав Сергій Томіленко.

Ольга Гах