Відбулася відкрита лекція Юрія Мельника “Література та публіцистика епохи модернізму”

20.03.2021 | 13:46

18 березня 2021 року доцент кафедри зарубіжної преси та інформації Мельник Юрій Ігорович провів відкриту лекцію в рамках курсу “Історія світової літератури та публіцистики”. Тема лекції – “Література та публіцистика епохи модернізму: світоглядна криза, декаданс, Перша світова війна”.

Після відкритої лекції відбулося засідання кафедри зарубіжної преси та інформації, на якому колеги доц. Мельника Ю.І. відзначили формат організації навчального процесу, діалогічність, високий рівень залучення студентів до конструювання лекції. Доц. Мельник Ю.І. продемонстрував уміння працювати зі студентською авдиторією в умовах дистанційного навчання, а це нова специфіка для української та світової освіти, яка вимагає певних вмінь та навиків. Саме полілогічність, інтерактивність, інклюзія, візуалізація, періодичні мозкові штурми забезпечують у студента почуття тісного залучення до навчання, компенсують фізичну відірваність від студентського та викладацького колективу, дає змогу максимально безболісно пережити ту шкоду, яку пандемія завдає навчальному процесу.