ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ НЕКРОПОЛЬ

22.05.2023 | 20:03

За програмою Днів науки у Львівському національному університеті імені Івана Франка та в межах наукового семінару кафедри зарубіжної преси та інформації, 22 травня 2023 р. відбувся презентаційний виступ «Журналісти в умовах війни за незалежність України» (доповідач – проф. Мар’ян Житарюк). У виступі згадано випускників факультету журналістики, українських журналістів, які захищають Україну і які загинули в боях з ворогом, а також під час виконання професійних обов’язків, у т. ч. й іноземних медійників. У обговоренні виступу взяли участь викладачі, аспіранти і студенти факультету журналістики, зокрема, завідувач кафедри мови ЗМІ, професор Марія Яцимірська, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Ольга Квасниця,  кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Хоменко, професор кафедри журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Володимир Шкляр.

Доступ до презентації: https://drive.google.com/file/d/18LGiZbej2V0xAGBb6-SrEMQNlPcFh1_t/view.