Зустріч з працівниками “Центру пробації”

21.11.2022 | 17:00

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, засноване на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

У цей день студенти 1 курсу факультету журналістики мали зустріч та цікаву дискусію зі старшим інспектором Шевченківського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у Львівській області, майором внутрішньої служби Русланою Баранецькою та провідним інспектором Мартою Пальчинською.

Під час бесіди студенти дізнались про виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, про допомогу особам, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі, а також підтримку таких осіб в суспільстві. Окремо розглянули питання пробації відносно неповнолітніх.